Sport a stan skory

Sport a stan skory

Lip 28

Sport a stan skory

Czy to możliwe, aby czuć się pełna jeszcze w tym samym czasie spożywać mniej kalorii? Zdecydowanie. W rzeczywistości wyborze zdrowej żywności, które jeszcze nasycić swój głód jednocześnie dostarczają mniej kalorii jest doskonałym sposobem, aby schudnąć i utrzymać ją na zawsze.

Wszystkie produkty mają pewną ilość kalorii w ich danej objętości.dobry dj w kielcach

Pokarmy, których należy unikać są te, które dostarczają najwięcej kalorii energii wewnątrz najmniejszej objętości. Na przykład pół szklanki orzeszków solonych ma 438 kalorii, podczas gdy pół szklanki surowego brokuły ma tylko 15 kalorii. To brokuły, że jest najbardziej prawdopodobne, aby czuć się pełna, ale może trzeba jeść dziesięć razy tyle orzeszki czuć to samo poczucie sytości.

Pokarmy, które są najbardziej prawdopodobne, aby czuć się pełne są te, które zawierają najwięcej wody i błonnika. Są to również produkty, które zazwyczaj zawierają mniej kalorii.

Oba pokarmy, które są, które są najwyższe w zawartości wody grejpfruta (98% wody i tylko 39 kalorii) i, marchew (88% wody i tylko 25 kalorii w jednej filiżance surowego). Typowa porcja świeżych owoców jest około 60 kalorii służąc więc prawie wszystkie owoce są dobrym wyborem dla podejmowaniu uczucie sytości.

Sport a stan skory

Jednak jeśli owoce konserwowane w każdym rodzaju syropu owocowego jest mniej prawdopodobne, aby czuć się pełna, jak cukier zwiększa liczbę kalorii w porcji aż o sześćdziesiąt procent.

Świeże owoce jest lepszym wyborem niż suszone owoce jako odwodnione owoce częściowy brak zawartości wody, która zapewnia uczucie sytości.

Prawie wszystkie zielone warzywa są bogate w błonnik. Średnia liczba kalorii na pół szklanki surowych zielonych warzyw lub dwóch filiżanek zielonych warzyw liściastych wynosi około 25 kalorii.

Obejmuje to wszystkie sałaty, szparagi na stronie więcej informacji, groszek zielony, zielony i żółty fasoli, cukinii i brokuły.
Artykuł dzięki: